Par Mums​

Valsts atbalsta piesaiste, projektu vadība

EB Technologies ir pilna cikla projektu vadības uzņēmums. Ja tavs pamatbizness ir ražošana vai pakalpojumu sniegšana, tev nav jāpārzina un jāpārvalda visas mūsu valstī piedāvātās atbalsta programmas. To izdarām mēs – piemeklējot labāko atbalsta programmu tava biznesa attīstībai. Individuāla pieeja ikvienam klientam ir mūsu darbības pamatprincips.

Inovatīvu ideju, produktu projektu attīstība

EB Technologies attīsta inovatīvas tehnoloģijas un sniedz atbalstu jaunu tehnoloģiju attīstībā arī citiem uzņēmumiem. Jaunu produktu izstrāde, intelektuālo īpašuma tiesību nostiprināšana, ieviešana tirgū un komercializēšana – tas ir ceļš uz jauniem sasniegumiem.

Uzņēmums ar pieredzi

Lai gan uzņēmums EB Technologies ir dibināts 2020. gadā, mēs pulcējam ap sevi pieredzējušus jomas speciālistus un ekspertus valsts atbalsta piesaistīšanā, projektu vadībā, iepirkumu veikšanā, atskaišu gatavošanā un investīciju piesaistē, lai ar pašpārliecību varētu pasniegt Jums vislabāko un efektīvāko risinājumu tieši Jūsu projektam.

Pārvērtīsim tavu ideju par realitāti

 Jau kopš uzņēmuma dibināšanas bīža varam lepoties ar inovatīvu ideju attīstību. Mēs palīdzam piesaistīt līdzekļus investīcijām un valsts atbalsta saņemšanai. Esam palīdzējuši saņemt valsts atbalstu pat šķietami bezcerīgās sitūcijās, kad ar mūsu iesaisti uzņēmumi ir panākuši pamatoti labvēlīgu rezultātu.

EB Technologies palīdz attīstīties citiem uzņēmumiem un veic arī investīcijas savu izstrādāto tehnoloģiju attīstībā. Patlaban norit darbs pie tehnoloģijas, kas paredzēta būvniecības tirgum.

0 +
Pabeigti projekti
0
Tekošie projekti
Bezmaksas izvērtēšana

Noskaidro izmaksas

Uzraksti mums ziņu un mēs kopā ar Tevi atradīsim labāko risinājumu.