Pakalpojumi

EB Technologies sniedz atbalstu tava biznesa attīstībai

Ja esi nolēmis veikt investīcijas sava uzņēmuma attīstībā, inovācijās vai tehnoloģijās, vai arī pagaidām tikai domā par to, tad noteikti iesakam izvērtēt ārējā  – valsts, Eiropas Savienības fondu, kā arī citu resursu atbalsta iespējas. EB Technologies sniedz konsultācijas un iesaka vispiemērotāko atbalsta veidu tieši tava biznesa vajadzībām. Individuāla pieeja katram klientam ir mūsu prioritāte, un tava biznesa attīstība ir mūsu darbs.

Mēs strādājam ar atbalsta programmām, kuras administrē

Centrālā finanšu un līgumu aģentūra
Latvijas investīciju un attīstības aģentūra
Lauku atbalsta dienests
un citi..

Projektu konsultācijas un vadība, valsts atbalsta finansējuma piesaiste

Mēs palīdzēsim saprast, kas vajadzīgs tava uzņēmuma attīstībai, un piemeklēsim atbilstošāko un tev ekonomiski izdevīgāko valsts atbalsta programmu. Mūsu ziņā būs šī finansējuma piesaistes projekta vadība no sākuma līdz beigām, tostarp dokumentācijas sagatavošana iesniegšanai atbalsta sniedzēja iestādē, projekta un uzņēmuma interešu pārstāvība valsts pārvaldes iestādēs, kā arī citās institūcijās.

Investīciju stratēģiju izstrāde un investīciju piesaiste

Mēs palīdzēsim apzināties tava uzņēmuma, iestādes vai organizācijas potenciālu. Izstrādāsim stratēģiju investīciju piesaistei, un ir svarīgi apzināties, ka tieši tas var būt tavas organizācijas veiksmes pamats. Investoru piesaiste ir svarīga arī pašvaldībām. Investoru uzrunāšana un sarunu vešana ir nākamais posms pēc stratēģijas izstrādes, kurā EB Technologies tevi var veiksmīgi vadīt, lai investors izvēlētos tavu uzņēmumu, organizāciju vai reģionu.

Jaunu tehnoloģiju attīstība, inovatīvu produktu attīstīšana

Inovatīvu tehnoloģiju attīstīšana un komercializācija ir ilgstošs un komplicēts process, un tā ietvaros ir nepieciešams piesaistīt gan finanšu, gan cita veida resursus. Mēs strādājam ar uzņēmumiem un ideju autoriem, lai rastu iespēju attīstīt inovācijas – lai izgudrojumi tiktu komercializēti un nonāktu līdz tirgum.

Bezmaksas izvērtēšana

Noskaidro izmaksas

Uzraksti mums ziņu un mēs kopā ar Tevi atradīsim labāko risinājumu.